NG ENERGY - kvalitní značka s tradicí

Vysoká jakost zásuvkových spojení a rozváděčů BALS Elektrotechnik GmbH, které jsou základními stavebními kameny našich výrobků, se odráží zejména v jejich kvalitativních vlastnostech. Tvarově stálé, UV stabilní, odolné proti opotřebení, otěruvzdorné, samozhášivé, tepelně stabilní a nárazuvzdorné.

Společnost N.G. ELEKTRO TRADE, a.s. jako výhradní zástupce německého výrobce Bals Elektrotechnik GmbH & Co. KG pro český a slovenský trh již tradičně přináší kvalitní a inovativní komponenty na poli zásuvkových spojení.

 

 

Bezúdržbové svorky všech zásuvek a přehledná normovaná elektroinstalace. Spolehlivé jistící a ochranné prvky se zkratovou odolností 10 kA.
Výrobky NG ELEKTRO TRADE, a.s. přesvědčí dlouhou životností, funkčností a vysokou mírou bezpečnosti

Bezšroubová technologie svorek QUICK-CONNECT, speciální samonosné vývodky a množství patentů pro bezeztrátový přenos energie umožňují rychlou komfortní montáž a bezpečnou manipulaci v zapojeném i rozpojeném stavu. Vestavné komponenty a pouzdra Bals tvoří základní stavební kameny našeho výrobního sortimentu, kterým jsou kvalitní a moderní zásuvkové kombinace NG ENERGY.

Prohlédněte si nový on-line katalog NG ENERGY a vyhledejte nejvhodnější řešení pro Vaši konkrétní aplikaci.

  V případě zájmu o naše produkty kontaktujte naše prodejce ...

NAŠI PRODEJCI