Proč NG ENERGY

Existuje devět dobrých důvodů, proč byste si měli vybrat firmu N.G.ELEKTRO TRADE, a.s., jako výrobce Vaší zásuvkové kombinace:

1.    Perfektně rozumíme tomu, co děláme. Ročně dodáváme na trh až 10 000 výrobků v provedení 16/32/63/125A a 24/230/400V.
2.    Všechny námi vyrobené zásuvkové kombinace mají certifikát EZÚ. Ke každé dodávce dodáváme zkušební protokol.
       Originály protokolů archivujeme po dobu minimálně pěti let.
3.    Vnitřní zapojení zásuvek je provedeno systémem QUICK CONNECT, tj. bez použití šroubů. Je to jednoduché a bezúdržbové.
4.    Pokud to rozměry pouzdra dovolují a nemá-li zákazník jiné požadavky, zapojujeme každou zásuvku pod samostatný jistič.
5.    V každé kombinaci je standardně montována svorkovnice WERIT, která Vám umožní snadné smyčkování dalších kombinací.
6.    Přepravní kartonový obal Vám poslouží zároveň jako vrtací šablona.
7.    Materiál skříněk je speciálně upraven pro vysokou odonost proti UV záření. Díky tomu plast s časem nezežloutne ani nezkřehne.
       Již se nemusíte obávat vytržení zásuvek z rozváděče.
8.    Máme bezkonkurenčně nejkratší dodací lhůty. Když Vaši objednávku obdržíme do 10:00, dodáme Vám kombinaci hned následující pracovní den.
9.    Vybrat si můžete z více než 6500 typů. A když Vám žádný z nich nebude vyhovovat, sestavíme pro Vás typ nový, přesně podle Vašich požadavků.

Naše zásuvkové kombinace patří mezi nejprodávanější. Uživateli našich produktů jsou nejen Škoda Auto a.s., ČKD a.s., Mercedes-Benz Česká republika,
HOCHTIEF a.s., Barrandov Studio, a.s., METROSTAV a.s., SKANSKA a.s., Tiskárny Mafra a.s. nebo Armáda České republiky, ale i tisíce dalších maloodběratelů.

NG ELEKTRO TRADE a.s. - držitel ISO 9001:2000
Jsme držiteli certifikátu jakosti pro oblast výroby a montáže i poskytování obchodních služeb dle normy jakosti ISO 9001:2000.

Distribuční síť:
Výrobky NG ENERGY dodáváme prostřednictvím distributorů, které najdete po celé České republice.

  V případě zájmu o naše produkty kontaktujte naše prodejce ...

NAŠI PRODEJCI