Nová generace zásuvkových kombinací VARIABOX od NG ENERGY

5.3.2016

Již 15 let je značka NG ENERGY synonymem kvality v segmentu zásuvkových kombinací. Díky svému zpracování a použitým komponentům jsou tyto zásuvkové kombinace instalovány v průmyslových areálech těžké výroby, armádě a jiných - prostě tam, kde nelze dělat kompromisy.

Nyní přicházíme na trh se zcela novou řadou zásuvkových kombinací VARIABOX, která je ve svém principu naprosto jedinečná a otevírá zákazníkovi možnosti, jež mu žádný jiný výrobce není schopen nabídnout.

Nová řada VARIABOX splňuje všechny požadavky moderních zásuvkových kombinací - jednoduchost, efektivitu a bezpečnost.

Stavebnicový systém VARIABOX je nabízen ve dvou řadách - nástěnné a přenosné provedení v pěti různých velikostech pouzder S, M, L, XL a XXL, která mohou být sestavována a propojována do větších celků.
Konstrukce zásuvkových kombinací je zvolena tak, aby splnila individuální požadavky a přáni jednotlivých zákazníků. Zásuvkové kombinace VARIABOX jsou nabité novinkami, ale i osvědčenými a praxí prověřenými technologiemi, které usnadňují práci, šetří čas a umožňují komfortní připojení. Robustní konstrukce, kvalitní materiál a zpracování, systém zavírání okénka One Touch Close, radiální těsnění, výsuvné montážní lišty, snadné otevírání vrchního dílu, zavěšeného na bočních pantech a zásuvky QUICK CONNECT. To jsou prvky, které zajišťují novým zásuvkovým kombinacím VARIABOX jedinečné místo u zákazníka. 

PDF prospekt VARIABOX >>