NG ENERGY - staveništní a podružné rozváděče

14.4.2023

Aktuální katalog s výběrem základních produktů představuje nejběžnější typy v nabídce staveništních rozváděčů NG ENERGY.

Rozváděče jsou vyrobeny z kvalitních polykarbonátových pouzder a osazeny na pevném a odolném kovovém stojanu. Tyto rozváděče jsou ideální pro použití na staveništích a jiných venkovních pracovištích, kde je třeba zajistit bezpečnou distribuci elektřiny.

Polykarbonátové pouzdro rozváděče zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Rozváděče jsou tedy vhodné pro použití v nejnáročnějších podmínkách a na různých místech. Pevný kovový stojan zase zajišťuje stabilitu a snadnou manipulaci s rozváděčem.

Rozváděče mohou být vyrobeny v jakékoliv konfiguraci podle Vašich potřeb a požadavků. Pokud tedy hledáte speciální řešení pro Vaše pracoviště, obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem a rádi Vám vyrobíme rozváděč přesně podle Vašich specifikací.

Věříme, že naše nové staveništní rozváděče pro Vás budou spolehlivým a bezpečným řešením pro distribuci elektřiny na staveništi.

 

Nový výběrový katalog NG ENERGY ke stažení