20 LET výrobní značky NG ENERGY

17.7.2018

V tomto roce slaví výrobní značka NG ENERGY dvacáté výročí. Během svého působení na českém a slovenském trhu jsme dodali přes 150 000 ks zásuvkových kombinací a staveništních rozváděčů.

Tradiční tuzemská výroba, kvalitní zpracování, rychlost a flexibilita standardních i zakázkových aplikací – to jsou hlavní argumenty, které by měly přesvědčit každého potenciálního zákazníka. Ti stávající již dobře vědí, proč naše výrobky potřebují nebo prostě chtějí. Stálou optimalizací výroby dosahujeme krátkých dodacích lhůt, standardní varianty rozváděčů s celkovým krytím až IP67 dodáváme do druhého dne. Využíváme osvědčené kvalitní komponenty a vyspělá technická řešení. Můžeme volit z plastových, celogumových, oceloplechových a nerezových pouzder. Pokud vám nebude vyhovovat žádná z bezmála 7 500 vzorových variant, sestavíme přesně dle vašich požadavků novou a i tato může být dodána následující pracovní den.

Modulární řady pouzder umožňují tvorbu sestav téměř bez omezení. Bezšroubové zásuvky BALS jsou spolehlivé a bezúdržbové. Jistící přístroje se zkratovou odolností 10 kA, normovaná elektroinstalace, snadné smyčkování a bezpečná manipulace tvoří náš standard. Výrobky N.G. ELEKTRO TRADE, a.s. přesvědčí funkčností, odolností, dlouhou životností a vysokou mírou bezpečnosti.

Zásuvkové kombinace a staveništní rozváděče NG ENERGY jsou instalovány nejen v běžných provozech, ale i v průmyslových areálech těžkého strojírenství, v tradičních závodech automobilového průmyslu, jsou využívány armádou a složkami integrovaného záchranného systému – všude tam, kde nelze dělat kompromisy.

Rozumíme tomu, co děláme a jsme v tom opravdu dobří! Těší nás vaše podpora a možnost být tak dlouho nejen u toho, ale zároveň na špici.

Váš tým N.G. ELEKTRO TRADE, a.s.

 Grafika3